Apmokėjimas ir pristatymas

Už www.wdd.lt internetinėje parduotuvėje įsigytas prekes galite sumokėti bankiniu pavedimu, naudodami savo banko elektroninę bankininkystę arba nuėję į bet kurį banko skyrių. Mokėjimo rekvizitai nurodomi pateikus prekės užsakymą www.wdd.lt internetinėje parduotuvėje.

Užsakymo pateikimas. Pageidaujamas įsigyti prekes dedate į krepšelį, spaudžiate „Tęsti atsiskaitymą“ ir naujame „Apmokėjimas“ lange užpildote „Pirkėjo rekvizitus“. Privaloma užpildyti žvaigždute pažymėtus laukus. Taip pat atkreipkite dėmesį ir nurodykite kitą pristatymo adresą, jei jis nesutampa su registracijos adresu. Paskutinis žingsnis – pateikti užsakymą.  Paspaudus mygtuką „Apmokėti“ atsidaro naujas langas – „Užsakymas gautas“.www.wdd.lt gavo Jūsų užsakymą. Šiame lange pateikiama visa bankiniam pavedimui reikalinga informacija: Jūsų užsakymo numeris, kurį būtina nurodyti mokėjimo paskirtyje, galutinė kaina, www.wdd.lt banko duomenys.

Apmokėjimas ir prekių pristatymas. Užsakymo patvirtinimą su mokėjimui reikalinga informacija gausite elektroniniu paštu. Jūsų prekės bus perduotos kurjeriui tik gavus mokėjimą ar jo patvirtinimą ir pristatytos per 10-30 darbo dienas nuo mokėjimo gavimo. Jei prekė užsakoma kurios nėra užsakymo ir gavimo laikas + iki 30d.